Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Львов Общество У Львові почали будувати перше контейнерне містечко для переселенців

У Львові почали будувати перше контейнерне містечко для переселенців

контейнерне містечкоБагато людей, з початку війни, покинули свої домівки і були вимушені переселятися у інші, більш безпечніші регіони України. Одним із таких регіонів став Львів. Багато людей для внутрішнього переміщення обрали саме Львов. Але кількість місць обмежена. Саме тому було прийнято рішення будувати перше контейнерне містечко для переселенців.

У Львові почали будувати перше контейнерне містечко для переселенців. Нажаль, з житлом у Львові досить складно. Справа у тому, що люди обрали для тимчасового переселення саме Львів. Місць для проживання майже не залишилось. Також не у всіх є фінансова можливість орендувати номери в готелях або квартири. 

Будівництво містечка вже розпочато. Буде встановлено 88 житлових контейнерів. Варто відмітити, що містечко буде прихистком внутрішньо переміщених осіб із гарячих точок. У кожному контейнері зможуть проживати 2-4 людини. Загалом, планується поселити близько 350 осіб. Про це розповів мер міста, Андрій Садовий. 

Будиночки будуть оснащені меблями, в них є світло і тепло. Їдальня та санвузли розташовані на території. 

Мер Львова, Андрій Садовий подякував за цю важливу допомогу уряду Польщі. Також він подякував міністру регіонального розвитку громад та територій Олексію Чернишову. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта