Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Львов Общество У Львові рятують тварин, які постраждали від війни

У Львові рятують тварин, які постраждали від війни

притулок для тваринУ Львові йдуть активні дії по порятунку тварин, які постраждали від війни. Нажаль, багато тварин або втратили своїх господарів або були покинуті на призволяще. Наразі волонтери притулку «Домівка врятованих тварин» у Львові знайшли нові сім'ї для трьох тисяч собак та котів в Україні та за кордоном. 

У притулку «Домівка врятованих тварин» у Львові утримувались переважно дикі звірі та птахи. Але з початку широкомасштабної війни в Україні, яку розпочала рф, сюди почали звозити свійських тварин та домашні улюбленців з самих гарячих точок України. 

Саме тут тварин лікують, годують, а також шукають ії нових господарів. Серед постраждалих у війні не тільки домашні тварини. Зараз у вольєрах утримуються такі тварини як єноти, мавпи, борсуки, вовки, лисиці і дикобрази. До прикладу, у Львові тепер живе козел Борис с Горенки, що на Київщині. Він отримав тяжкі опіки, том зараз проходить курс лікування. Задля евакуації тварини небайдужий чоловік придбав навіть причеп до авто.

Є собаки, які зараз знаходяться тимчасово на перетримці, тому що сім'ї із Харкова всюди відмовляли у поселенні з великим собакою породи «кавказець». Собак евакуюють із різних міст – Харків, Миколаїв, Київ і інші міста та села. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта