Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Львов Общество У Львові школяр створив надпотужний павербанк для ЗСУ

У Львові школяр створив надпотужний павербанк для ЗСУ

потужний павербанкНаразі наші захисники потребують різноманітних речей та техніки. Не виключенням є і павербанки. Саме тому українські волонтери постійно знаходяться у пошуку всього необхідного. Але й школярі не стоять осторонь. Так, школяр із Львова створив надпотужний павербанк для Збройних Сил України. 

Школяр зі Львова створив надпотужний павербанк для ЗСУ. Юного винахідника звуть Захар Щурко, йому 15 років. Він розробив власний павербанк, який здатний заряджати телефони рації, дрони та інші пристрої. Такі пристрої стануть просто незамінними для військових. Хлопець розповів, що до кінця літа планує виготовити щонайменше десять таких пристроїв. 

Цікаво відмітити, що пристрій може одночасно заряджати 15 телефонів. Журналісти розповіли, що Захар самостійно розробив зарядний пристрій та витратив кошти, які разом із братом збирали на велосипед і ноутбук. Разом на це пішло 16 тисяч гривень. 

"Ми вирішили, що без ноута й велосипеда прожити зможемо, а такий пристрій, можливо, зараз може врятувати комусь життя й наблизити перемогу", — розповів підліток. 

За його словами ідея такого пристрою прийшла вже давно, ще до повномасштабного вторгнення росії в Україну. Справа у тому, що вдома постійно зникало світло і він мав бажання створити пристрій для того, щоб  таки моменти заряджати свої гаджети. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта