Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Львов Общество У Львові відбудеться форум гідів

У Львові відбудеться форум гідів

гід у львовіВтретє у Львові проводитиметься форум гідів. Він триватиме протягом двох днів: 25 та 26 лютого, та об‘єднуватиме екскурсоводів, гідів, гостей міста та інших експертів. Територіально він проходитиме в два етапи, перший буде просто у Premier Hotel, а другие буде локативно показувати нові місця міста, тобто будуть проведені екскурсії.

Програма містить комплексний та потужний розклад, куди запрошені різні гості (І. Ліптуга, В. Бєглов, Б. Логвиненко, Б. Закалюжна та інші). Захід організований львівською облдержадміністрацією разом з Львівським туристичним офісом. 

Відділ комунікації Львівської міської ради повідомляє, що такі інформативно-просвітні заходи є необхідними для культурного збагачення та розбудови міста у сфері туризму. Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку міста відзначає, що вже традиційний львівський форум об‘єднує гармонійне середовище та комплекс можливостей для ознайомлення з новітніми технологіями та продукцією, обміну досвідом та контактами, покращення якостей наданих послуг та активного розвитку. Він наполягає, що саме від екскурсоводів залежить атмосфера, настрій та сприймання міста Лева. «Атмосфера, яку дають люди, які вміють прокомунікувати місто, історію — це дуже важливо. Саме для такої комунікації ми й започаткували цей форум, який з кожним роком набирає все більшої популярності» - сказав пан Андрій. 

Минулого разу форум зібрав близько 2,5 міліонів людей як з різних куточків України, так і з інших країн. Сподіваємося, що цього року буде більше!Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта