Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Львов Общество У Львові житло дорожче ніж у Києві

У Львові житло дорожче ніж у Києві

Львів житлоБагато людей вже роз'їхалися по домівкам, тому українці очікували, що житло у Львові трошки знизиться. Але експерти зазначають, що наразі ціни на квартири та будинки у Львові набагато дорожче ніж у столиці. 

Як було зазначено вище, експерти повідомляють, що ціна на житло у Львові перевищують ціни столиці. У даному випадку річ йде про житло, яке винаймають з туристичною ціллю. Ціни різни, тому орендувати окрему квартиру можна від 450 гривень. 

Цікаво зазначити, що з 24 лютого, коли розпочалася повномасштабна війна проти України, яку розв'язала рф, Львів став не просто туристичним містом, але і центром для розселення та допомоги переселенців, ділового туризму та зустрічі із родичами, які живуть за кордоном. 

Кількість населення у регіоні значно зросло. Саме тому виросли ціни і на житло. Тому, якщо ви наразі не проживаєте у Львові, але б хотіли приїхати на пару днів, слід завчасно знайти житло, яке б вас влаштовували по ціні. 

Агенти з нерухомості розповідають, що самим бюджетним варіантом розселення у Львові є хостели. Доба у хостелі вам обійдеться в 200 гривень. Якщо брати до прикладу Київ, то тут ціни стартують від 150 гривень. 

Недорого можна орендувати і приватний будинок на 8 осіб. Це підійде тим, хто приїздить до Львова великою компанією. Доба обійдеться туристам у 250 гривень з людини. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта