Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Львов Общество Вроцлав пожертвував €1 млн на реабілітаційний центр «Незламні» у Львові

Вроцлав пожертвував €1 млн на реабілітаційний центр «Незламні» у Львові

ЛьвівВесь світ підтримує і допомагає Україні у боротьбі. Так, стало відомо, що Вроцлав пожертвував 1 мільйон євро на реабілітаційний центр «Незламні» у Львові.   

Вроцлав – це місто-партнер Львова. Саме тому це місто прийшло на допомогу. Вроцлав долучився до створення національного реабілітаційного центру «Незламні» (UNBROKEN). Про це повідомив мер міста Вроцлава під час візиту до Львова. 

«Львів є нашим братерським містом і добрим другом. Ми підтримуємо вас, українців, ми – з вами», – сказав Яцек Сутрик. 

«Ось так, крок за кроком, завдяки друзям та партнерам, йдемо до здійснення нашої великої мети. UNBROKEN – це екосистема підтримки та турботи про людей, які постраждали від війни», – зазначив Андрій Садовий.

Мери міст також відвідали лікарню, де проходить лікування важкопоранених евакуйованих українців. Також Андрій Садовий та Яцек Сутрик поспілкувалися з мешканцями одного із модульних містечок. 

Нагадаємо, що Львів і Вроцлав активно співпрацюють із 2001 року. За цей час було підписано декларацію співпраці з реалізації програми «Вроцлав – Львів: партнерство для допомоги» та договір про встановлення партнерських стосунків між обома містами.Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта