Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Львов Общество Як у Львові допомагають адаптуватися переселенцям?

Як у Львові допомагають адаптуватися переселенцям?

мовні курсиЧерез розв'язану повномасштабну війну в Україні росією багато людей вимушені були покинути свої домівки і вимушено переселитися в інші регіони України або взагалі виїхати за кордон. Багато людей обрали для себе як тимчасово місце проживання таке місто як Львів. У Львові роблять все можливе, що люди почували себе максимально комфортно.

Так, до прикладу, у Львові кожен бажаючий може  пройти мовні курси або лекції з історії. Департамент освіти та науки Львівської обласної військової адміністрації спільно з Львівським національним університетом імені І. Я. Франка організував проєкт, який передбачає проведення лекцій із історії на актуальні теми під час війни. Про це розповів директор Департаменту освіти й науки ЛОВА Олег Паска.

Дані курси абсолютно безкоштовні. Наразі, за словами Олега Паска бажаючих дуже багато, особливо якщо порівняти кількість охочих тільки на початку цього проєкта. На його погляд це не може не вражати, тому що наші люди хочуть навчатися, пізнавати свою країну. Багато людей зробили для себе висновки і хочуть взагалі викреслити російську мову зі свого життя. Це не може не мотивувати. 

Нагадаємо, що наразі в закладах освіти Львівщини загалом навчається біля 37 тисяч внутрішньо переміщених осіб. 

 Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта