Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Львов Общество Ярослава Магучіх встановила новий рекорд на змаганнях у Львові

Ярослава Магучіх встановила новий рекорд на змаганнях у Львові

легкоатлетка18 січня у Льовові відбувся двадцять перший міжнародний турнір з легкоатлетичних стрибків "Меморіал Олексія Дем'янюка". Він був відомим легкоатлетом, чемпіоном зі стрибків у висоту. У 1981 році спортсмен встановив світовий рекорд з результатом 2 м 33 см.

У Львові шанують пам'ять про земляка щорічними змаганнями, вперше влаштовані його друзями. Проте змагання набули популярності і теперь це можливість продемонструвати власні навички різними легкоатлетами, починаючи від дітей і закінчуючи дорослими. До 150 спортсменів з'їзжаються з України, Європи та інших країн, щоб взяти участь в них. Як правило, щороку тут відбувається щось неймовірне: високі та найкращі результати.

Так і в цьому році Ярослава Магучіх - 18річна українка з Дніпра - встановила цілих три рекорди підчас змагань. Це:

  • Світовий рекорд зі стрибків серед юніорів у приміщені (2.01 м);
  • Рекорд України в приміщеннях;
  • Рекорд "Меморіалу О. Дем'янюка".

Наприкінці 2019 року дівчину визнали найкращою легкоатлеткою світу і не дарма. Сама дівчина відзначила, що для неї це особистий рекорд у приміщеннях і згадала про наступні змагання в Котбусі (Німеччина), які відбудуться 29 січня: "Змагатимемось і будемо показувати високі результати". Залишається лише побажати успіхів і нагород!Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 1

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта