Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Львов Общество З 1 вересня у Львові планують відновити повноцінне навчання у школах

З 1 вересня у Львові планують відновити повноцінне навчання у школах

навчальний процесНажаль, українські дітки вже довгий час вимушені дистанційно навчатися. Після початку повномасштабної війни, яку розпочала росія проти України, процес навчання був взагалі скасований. Наразі, у Львові планують відновити повноцінне навчання у школах. Експерти розповіли, як саме у місті буде проходити навчальний процес. 

З 1 вересня у Львові планують відновити повноцінне навчання у школах. Але щоб відновити навчання, слід забезпечити у всіх навчальних закладах надійні і безпечні укриття. Тільки при таких умовах можна буде говорити про відновлення навчального процесу. 

Зараз є ще три місяці, які знадобляться для підготовки всіх приміщень. Про це розповів Андрій Садовий під час брифінгу. 

«Якщо школа має укриття, то це добре, його треба привести лише до належного стану, а якщо – ні, то треба знайти поруч у тих організаціях та установах, які зможуть надати їх», – сказав він.

Мер Львова також наголосив, що наразі у багатьох освітніх закладах до сих пір проживають українці, які вимушені були тікати від війни. .Для них за три місяці хочуть знайти нові локації. 

Андрій Вітренко, міністр освіти наголосив, що з 1 вересня почнуть працювати лише ті школи, які мають бомбосховища.   Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта