Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Львов Общество Завдяки трансплантаціям львівські медики врятували ще вісім життів

Завдяки трансплантаціям львівські медики врятували ще вісім життів

трансплантаціяУ Львові продовжують проводити надскладні операції. Завдяки львівським трансплантологам, вдалося врятувати 8 життів. Варто відзначити, що завдяки Першому медоб'єнанню Львова за два роки було проведено сто трансплантацій. 

Незважаючи на війну львівські трансплантологи продовжують проводити надскладні операції. У воєнні часи лікарі провели дуже складні операції і врятували вісім життів. 

Так. Наприклад. Чоловік із Чернівців отримав донорське серце. Що виконати операцію він, не побоявшись війни, приїхав до Львова. Чоловік каже, що не пошкодував про своє рішення. Пацієнт відмітив, що наразі він чудово себе почуває і йому дуже легко ходити, немає задухи як раніше. 

Операцію провели 12 березня. Тепер чоловік каже, що йому стало дуже легко дихати і немає задухи. Роман Домашич, кардіохірург-трансплантолог, розповів, що під час війни робити операції значно складніше. Ускладнюєтся задача через логістику. Проте він каже, що зупинятися не варто. 

Зараз, на трансплантацію нирок за кордон не скеровано ні одного українця. Тому Україна сягає трансплантаційної незалежності. Медики розповіли, що під час війни у Львові пересадили 8 органів. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта